اپلیکیشن پارکینگ آنلاین ویژه مراسم لیالی قدر رونمایی شد

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، خبرنگاران آنلاین:شهردار منطقه 20 از هوشمندسازی پارکینگ های پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم (ع) با استفاده از اپلیکشن موبایلی رزرو پارکینگ با عنوان بی پارک، در مراسم لیالی قدر اطلاع داد.

اپلیکیشن پارکینگ آنلاین ویژه مراسم لیالی قدر رونمایی شد

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 20، فرهاد افشار در جریان رونمایی از اپلیکیشن بی پارک بر استفاده از تکنولوژی و روش های نوین برای ارائه خدمات عمومی تاکید نمود و گفت: با استفاده از این اپلیکیشن لیست پارکینگ ها قابل مشاهده است و شهروندانی که می خواهند در مراسم لیالی قدر حرم حضرت عبدالعظیم(ع) شرکت نمایند، می توانند نزدیک ترین پارکینگ به مکان مورد نظر خود را رزرو نمایند.

افشار با بیان این که این نرم افزار در سه نسخه اندروید، وب و IOS قابل نصب و استفاده است، اضافه کرد: آمار لحظه ای پارکینگ ها، ظرفیت آنها، تعداد خودروهای خارج شده، پلاک خودروهای پارک شده و امکان پرداخت آنلاین بهای پارکینگ به وسیله این نرم افزار امکان پذیر است.

او گفت:توزیع متوازن خودروها و امکان پرداخت آنلاین بهای پارکینگ ها از دیگر قابلیت های این نرم افزار است. برای ارائه تسهیلات به شهروندان، کسانی که به وسیله این نرم افزار نسبت به رزرو پارکینگ اقدام نمایند، احتیاج به پرداخت هزینه ندارند.

شهردار منطقه 20 امکان مسیریابی به پارکینگ مورد نظر به وسیله این اپلیکیشن را از قابلیت های دیگر این نرم افزار برشمرد و گفت: نصب این نرم افزار به وسیله برنامه کافه بازار، مای کت، سیب اپ و پرتال شهرداری منطقه 20 امکان پذیر است.

او گفت: با استفاده از تمام ظرفیت مدیریت شهری منطقه 20 در لیالی قدر به شهروندان و زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) خدمات رسانی خواهیم کرد تا زائران در شرایط مناسبی از فیوضات معنوی این شبها بهره مند شوند.

افشار اضافه کرد: تیم های اجرایی نگهداشت، ایمنی و بحران، ترافیکی و نواحی هفتگانه هم زمان با برپایی این مراسم آماده باش هستند تا خدمات عمومی، شهری و رفاهی مناسبی به شهروندان، مهمانان و زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) ارائه گردد.

شهردار منطقه 20 گفت: انسداد معابر پیرامونی حرم، افزایش موقعیت های پارک خودرو، تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی، راهنمای زائران، معرفی ظرفیت های پارکینگ، استقرار صندلی های عرضه نذورات مردمی، فعالیت های فرهنگی و جانمایی محلی برای نگهداری خردسالان در حین مراسم از جمله فعالیت های پیش بینی شده است که به زودی به اطلاع شهروندان می رسد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اپلیکیشن پارکینگ آنلاین ویژه مراسم لیالی قدر رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن پارکینگ آنلاین ویژه مراسم لیالی قدر رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید