بازدید دکتر مونسان از مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر بازدید کرد.

بازدید دکتر مونسان از مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر

به گزارش خبرنگار وبلاگ اخبار تکنولوژی، دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که به استان مازندران سفر کرده است، ظهر امروز دوشنبه 7 مرداد 98، با حضور در شهرستان رامسر از مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر بازدید به عمل آورد.

دکتر مونسان در بازدید از بخش های مختلف این مجتمع رفاهی و تفریحی از جمله تله کابین این مجموعه، بر حمایت های دولت تدبیر و امید و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از سرمایه گذاران حوزه گردشگری تأکید کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این بازدید و در گفت و گو با مسئولان استان مازندران و سرمایه گذار و مدیران مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر، از استان مازندران و شهر رامسر به عنوان یکی از مهم ترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری در کشور نام برد که تأمین زیرساخت های گردشگری در این منطقه باید به طور جدی در دستور کار قرار گیرد.

در این بازدید، احمد حسین زادگان استاندار مازندران، سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی این استان، تعدادی از معاونان و مدیران سازمان میراث فرهنگی و جمعی از مسئولان استان مازندران نیز حضور داشتند.

منبع: میراث آریا

به "بازدید دکتر مونسان از مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید دکتر مونسان از مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید