بازدید شرکت کنندگان المپیاد جهانی زیست شناسی از مجموعه سعدآباد

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، 350 نفر از دانش آموزان و مربیان شرکت کننده در بیست و نهمین المپیاد جهانی زیست شناسی 2018 دیروز دوشنبه 25 تیر ماه 1397 از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند.

بازدید شرکت کنندگان المپیاد جهانی زیست شناسی از مجموعه سعدآباد

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، در این بازدید دانش آموزان و مربیان از 80 کشور مختلف دنیا حضور داشتند و از موزه هنرهای زیبا، کاخ موزه ملت، کاخ موزه سبز و موزه برادران امیدوار و نیز محوطه مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند.

المپیاد دنیای زیست 2018 با میزبانی ایران، روز گذشته فعالیت خود را شروع کرد و تا روز شنبه 31 تیر ماه ادامه داشته و طی آن دانش آموزان از سرتاسر دنیا به رقابت می پردازند.

مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد با وسعت 110 هکتار در شمال شهر تهران با 16 موزه و کاخ موزه پذیرای بازدیدنمایندگان و گردشگران داخلی و خارجی می باشد و علاقمندان به بازدید از این مجموعه می توانند در نیمه اول سال همه روزه (بجز تعطیلات سوگواری) از ساعت 9 تا 19 و در نیمه دوم سال از ساعت 8 تا 17 به نشانی خ ولیعصر، خیابان شهید فلاحی ، انتهای خیابان شهید طاهری مراجعه نمایند.

منبع: میراث آریا

به "بازدید شرکت کنندگان المپیاد جهانی زیست شناسی از مجموعه سعدآباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید شرکت کنندگان المپیاد جهانی زیست شناسی از مجموعه سعدآباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید