برگزاری آنلاین رویداد اینوتکس پیچ استانی

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی، دبیرخانه رویداد اینوتکس 2020 نسبت به برگزاری آنلاین رویدادهای اینوتکس پیچ استانی به عنوان یکی از رویدادهای جانبی اینوتکس اقدام نموده است.

برگزاری آنلاین رویداد اینوتکس پیچ استانی

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، از ابتدای ورود بیماری کرونا به کشور، به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر آن، تمامی رویدادها و اجتماعات از جمله رویدادهای کارآفرینی لغو شده است که از جمله آن رویدادهای اینوتکس پیچ اصفهان و خوزستان بودند.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و حفظ سلامتی شرکت کنندگان، تا زمان حصول امنیت و شرایط عادی در جامعه، رویدادهای اینوتکس پیچ استانی، به صورت مجازی (آنلاین) برگزار خواهد شد.

در این راستا اینوتکس پیچ اصفهان در تاریخ 24 اسفند 1398 به صورت مجازی و بر بستر اینترنت برگزار می گردد.

اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس 2020 است که برای سومین سال متوالی رقابتی عظیم بین استارتاپ های سراسر کشور را برگزار می نماید. مرحله نخست این رقابت ها از بهمن ماه تا اردیبهشت ماه سال 98 در 6 شهر ایران (زاهدان، ارومیه، اصفهان، اهواز، ساری و تهران) برگزار و ایده های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی معین می شوند.

در ادامه از استارتاپ های برگزیده شده در مرحله مقدماتی (2 تا 3 استارتاپ از هر شهر) به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس 2020 و نیز شرکت در رقابت های نیمه نهایی و نهایی دعوت به عمل می آید. در این مرحله، استارتاپ ها ضمن بهره مندی از فرصت حضور در دوره پیش شتابدهی مخصوص اینوتکس، امکان بهره مندی از خدمات ویژه (از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم های پرداخت آنلاین و …) را به منظور توسعه کسب و کار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت. به تیم های منتخب علاوه بر یاری هزینه حضور در رویداد نهایی تهران، غرفه نمایشگاهی نیز تعلق خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری آنلاین رویداد اینوتکس پیچ استانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آنلاین رویداد اینوتکس پیچ استانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید