درباره رامی ملک و لوسی بوینتون؛ واقعا عاشق هم اند!

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: رامی ملک چندین سالی است که در سینما و تلویزیون حضور دارد، اما این بازیگر را بیشتر با سریال آقای ربات شناختیم، مدتی بعد هم به وی پیشنهاد بازی در نقش فردی مرکوری در فیلم حماسه کولی داده شد و رامی ملک به اندازه ای در این فیلم خوش درخشید که توانست جایزه اسکار را از آن خودش کند.

درباره رامی ملک و لوسی بوینتون؛ واقعا عاشق هم اند!

به این ترتیب اگر بگوییم سال 2019 سال رامی ملک است بیراه نگفته ایم. به همین منظور به هر انجمن هنری که سر بزنید نامی از رامی ملک و جایزه اسکار او خواهید شنید. اما فیلم حماسه کولی، اتفاق فرخنده دیگری را نیز برای رامی ملک رقم زد و این اتفاق چیزی نبود به غیر از آشنایی با لوسی بوینتون.

اگر فیلم حماسه کولی را دیده باشید به احتمال زیاد لوسی بوینتون را می شناسید، و بازی او در نقش ماری آستین، معشوقه و دوست فردی مرکوری را دیده اید و شما هم با ما هم عقیده اید که لوسی از زیبایی و هنر بازیگری چیزی کم ندارد.

لوسی بینتون بازیگر انگلیسی آمریکایی است که از سن 12 سالگی راه خودش را به پرده نقره ای باز کرد و اولین بار درخشش او را در فیلم خانم پاتر، محصول سال 2006 شاهد بودیم. قتل در قطار سریع السیر، محصول 2017 و فیلم فرستاده، محصول 2018 نیز از دیگر آثاری بودند که تاکنون از لوسی بوینتون دیده ایم.

حضور درخشان او در این فیلم ها پای لوسی را به فیلم حماسه کولی باز کرد و قرار دریافت رامی ملک در فیلم حماسه کولی در کنار لوسی بوینتون باعث شد تا شکوفه عشق میان این دو هنرپیشه شکوفا گردد و این روز ها شاهد عشق سوزان این دو چهره سرشناس هستیم.

به همین منظور در ادامه قصد داریم با هم ببینیم رامی ملک و لوسی بوینتون چه سر و سری با هم دارند و از ماجرای عاشقی این هنرپیشه ها سر در بیاوریم.

رامی و لوسی تاجایی که می توانند خودشان را از دید رسانه ها مخفی می نمایند

رامی ملک هنرپیشه شناخته شده ای بود، اما دریافت جایزه اسکار برای این بازیگر جوان باعث شد تا جهان او را بشناسد و شهرت او چندین و چند برابر شده است. از طرف دیگر رامی ملک از آن دسته سلبریتی هایی نیست که گاه و بیگاه در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشد و ترجیح می دهد سرش به کار خودش باشد.

به همین دلیل رامی ملک در مصاحبه ای با نیویورک تایمز گفت: علاقه زیادی دارد تا خلوت و حریم شخصی خودش را حفظ کند و به همین دلیل هم هست که رامی و لوسی تاجایی که می توانند خودشان را از دید رسانه ها مخفی می نمایند.

رابطه رامی ملک و لوسی بینتون در حین فیلمبرداری حماسه کولی آغاز شد، اما این دو بازیگر در همان زمان نیز توانستند مدت ها این رابطه را مخفی نگه دارند تا اینکه دست آخر شایعه های رابطه رامی و لوسی در رسانه ها دست به دست شد. در همین زمینه فردی که از این رابطه باخبر بود به یو. اس ویکلی گفت: رامی و لوسی در لندن و حین فیلمبرداری حماسه کولی در آوریل سال 2018 با هم آشنا شدند.

از قرار معلوم رامی ملک از همان روز های اول دلش را به لوسی بوینتون باخت و از هر فرصتی استفاده می کرد تا در کنار لوسی باشد. در همان زمان بود که لوسی بینتون نیز تصویری از هدیه تولدی را در اینستاگرام منتشر کرد و مدعی شد این هدیه را برای دوست پسر ناشناس خود گرفته است. جالب اینجاست که مدتی بعد تولد 37 سالگی رامی ملک بود و همین قضیه باعث شد تا شایعه هایی در مورد عشق و دلدادگی این دو بازیگر در رسانه های سینمایی دست به دست گردد.

عشق رامی و لوسی در نهایت برملا شد

رامی ملک و لوسی بوینتون سخت درگیر ساخت فیلم حماسه کولی بودند و نمی خواستند حاشیه های خبر عشق و عاشقی آن ها مزاحمتی برایشان ایجاد کند. به همین دلیل تا جایی که توانستند رازداری کردند تا کسی از سر نهان این دو باخبر نگردد، اما در نهایت پرده برافتاد و رامی ملک لوسی برای شرکت در کنفرانس های خبری فیلم حماسه کولی، دست در دست یکدیگر پیش روی وبلاگ اخبار تکنولوژی حاضر شدند.

لامی و لوسی به رغم اینکه می دانستند هوادارانشان بو برده اند که این دو با هم سر و سری دارند، باز هم رازنگه داری کردند تا اینکه درنهایت در ژانویه 2019 رامی ملک رسما از رابطه خود با لوسی بوینتون اطلاع داد. مدتی بعد نیز رامی ملک پشت تربیون از لوسی تشکر کرد و گفت: او نه تن ها همکار و پشتیبان رامی ملک است بلکه، سنگ شکیبا او نیز هست و عشق بی پایان خود را نثار لوسی بوینتون زیبارو کرد.

از آن موقع به بعد در کنفرانس های خبری رامی و لوسی بدون پنهان کاری در پیش روی وبلاگ اخبار تکنولوژی و هواداران حاضر می شوند و بدون شک در آینده نیز خبر های خوشی از عشق و چه بسا ازدواج این دو سلبریتی خواهیم شنید.

سن و سال عدد و رقمی بیش نیست

رامی ملک چهره ای جذاب و جوان دارد، اما جالب است بدانید چیزی حدود 37 سال از خدا عمر گرفته و آنقدر ها هم که فکرش را می کردیم جوان نیست. از طرف دیگر لوسی لوسی بوینتون 25 سال بیشتر ندارد و با یک حساب سرانگشتی می توان گفت: این دو هنرپیشه حدود 13 سال با هم اختلاف سن دارند.

البته انصافاً باید اعتراف کرد چهره رامی ملک به اندازه ای جوان نشان می دهد که هیچ کدام از هواداران باورشان نمی گردد او در آستانه 40 سالگی باشد و بیشتر هواداران بر این باور هستند که رامی ملک و لوسی بوینتون هم سن و سال هم هستند. به این نکته نیز باید اشاره کنیم که سن و سال به هیچ وجه آتش عشق و محبت را خاموش نمی نماید و در میان سلبریتی های هالیوودی چهره های سرشناس زیادی را می شناسیم که به رغم اختلاف سن، زندگی خوبی را در کنار هم سپری می نمایند.

رامی و لوسی سلیقه خوبی در انتخاب لباس دارند

پس از اینکه عشق نهان رامی و لوسی برملا شد، این دو سلبریتی دست در دست هم در مراسم مختلف ظاهر شدند، جالب اینجاست که رامی و لوسی از آن دسته هنرپیشه های خوش سلیقه ای هستند که لباس های یکرنگ سفارش می دهند و به قول معروف لباس شان همواره با هم سِت است.

در این زمینه می توان به لباسی که رامی و لوسی در مراسم جوایز منتقدان سینمایی (Critics Choice Awards سال 2019 بر تن نموده بودند اشاره کنیم. این دو پرنده عاشق در مراسم بافتا سال 2019 نیز لباس یک شکل و همرنگی را بر تن داشتند و در سایر مراسم نیز به لحاظ پوشاک، لباس های آن ها یک شکل و ست است.

لوسی بوینتون در مصاحبه ای با یو. اس ویکلی استالیش مدعی شد او و رامی سلیقه مشترکی در انتخاب لباس دارند و به همین دلیل هم هست که این دو هنرپیشه جوان و خوش آتیه بیشتر لباس هایی که می پوشند شبیه به هم است.

رامی ملک قبل از لوسی نیز طعم عشق را چشیده بود

تجربه نشان داده است سلبریتی های زیادی در حین فیلمبرداری یک فیلم دلباخته هم شده اند و پس از پایان فیلم نیز رابطه خوبی را در پیش دریافتد. از قرار معلوم رامی ملک نیز قبل از لوسی بوینتون با آنجلا سارافیان هنرپیشه ارمنیایی سریال وست ورد رابطه داشته بود.

بر اساس گزارشی که پایگاه خبری والچر (Vulture)، منتشر نموده است این دو هنرپیشه چندین سال قبل در قسمت دوم فیلم گرگ و میش: سپیده دم، حضور داشتند و گفته می گردد که بازی این دو در این فیلم به عشق و عاشقی آن ها ختم شد. البته از آنجایی که رامی ملک را می شناسیم، این هنرپیشه در برملا کردن عشق و عاشقی هایش بسیار رازنگه دار است و هرگز رامی ملک و آنجلا سارافیان در کنار هم به غیر از صحنه فیلمبرداری دیده نشدند تا تئوری عشق رامی و آنجلا ثابت گردد.

اگر آثار رامی ملک را دنبال نموده باشید حتماً سریال آقای ربات را دیده اید و می دانید که رامی ملک در این سریال با پورتیا دوبلدی همبازی بود و حتی شایع شده بود که رامی و پورتیا چندین سالی است که با هم رابطه دارند.

یو. اس ویکلی نیز به این رابطه اشاره نموده و مدعی شده است رامی ملک و پورتیا دوبلدی در سال 2017 به همان صورت که دور از چشم رسانه ها وارد رابطه شدند، پنهان از چشم رسانه ها نیز به رابطه شان انتها دادند. اگر این شایعه ها صحت داشته باشد می توان گفت: رامی ملک ممکن است چهره ای معصوم و بی روح داشته باشد، اما از قرار معلوم قلب پر از عشقی دارد و تاکنون شیطنت های زیادی انجام داده است.

پایان عشق رامی و لوسی

در حال حاضر چیز زیادی از برنامه های رامی ملک و لوسی بوینتون نمی دانیم و راز رابطه این دو هنرپیشه جوان به تازگی برملا شده است. جالب اینجاست که مجله پیپل نیز رامی و لوسی را دلفریب ترین زوج مراسم اسکار 2019 نامگذاری نموده و با توجه به تب و تابی که این دو در آن به سر میبرند بعید می دانیم عشق آن ها عاقبت ناخوشایندی داشته باشد.

در این بین رامی ملک از هر فرصتی برای تعریف و تمجید از لوسی بوینتون استفاده نموده است ور مدتی پیش به یو. اس ویکلی گفت: لوسی استعداد سرشاری در بازیگری دارد و در مصاحبه ای با اینترتینمنت تونایت نیز مدعی شد که برای بازی در فیلم حماسه کولی، پیش روی هنرمند ترین هنرپیشه ای که تاکنون می شناخته قرار گرفته است و به همبازی بودن با لوسی افتخار می نماید.

لوسی نیز تعریف و تمجید های رامی ملک را بی پاسخ نگذاشته است و در صفحه اینستاگرام خود از هرفرصتی برای تعریف از رامی استفاده می نماید و در جایی نوشت به عشقی که به رامی ملک دارد افتخار می نماید. با این حساب در حال حاضر بین رامی و لوسی همه چیز به خوبی پیش می رود و اگر در بر روی همین پاشنه بچرخد چه بسا که خبر های بهتری نیز در آینده از این زوج عاشق پیشه ببینیم.

در پایان پیشنهاد می کنیم اگر شما هم از هواداران رامی ملک هستید و اطلاعات جالبی از این هنرپیشه جوان و بااستعداد دارید، در قسمت نظرات، این اطلاعات را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: nickiswift

منبع: برترین ها

به "درباره رامی ملک و لوسی بوینتون؛ واقعا عاشق هم اند!" امتیاز دهید

1 کاربر به "درباره رامی ملک و لوسی بوینتون؛ واقعا عاشق هم اند!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درباره رامی ملک و لوسی بوینتون؛ واقعا عاشق هم اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید