پرسپولیس گلزن ندارد و در بازار ایران هم مهاجم ایده آلی در دسترس نیست

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، در شرایطی که همه حواس مدیران پرسپولیس به انتخاب سرمربی است، خط حمله این تیم از بازیکن خالی شده و معلوم نیست چه کسی قرار است بار گلزنی را در فصل آینده برای سرخپوشان به دوش بکشد.

پرسپولیس گلزن ندارد و در بازار ایران هم مهاجم ایده آلی در دسترس نیست

پرسپولیسِ برانکو طی 4سال قهرمانی های متعددی به دست آورد و یکی از دلایل این قهرمانی ها خط حمله ای بود که طی 3فصل از این 4فصل آقای گل لیگ برتر را هم معرفی کرد. تیم برانکو در خط حمله با حضور بازیکنانی مانند طارمی و علیپور یکی از بهترین خطوط حمله لیگ را در اختیار داشت. سرخپوشان در لیگ پانزدهم با 50گل، در لیگ شانزدهم با 46گل ودر لیگ هفدهم با 48گل توانستند بهترین خط حمله لیگ را به خود اختصاص دهند و در این بین طارمی 2بار و علیپور یک بار آقای گل لیگ شدند.

با این حال در لیگ هجدهم با وجود قهرمانی پرسپولیس، این تیم تنها 36گل به ثمر رساند تا برانکو با بردهای مالی قهرمانی سوم خود را جشن بگیرد. سرمربی فصل گذشته سرخپوشان اعتقاد داشت هر تیمی باید یک مهاجم قاتل داشته باشد تا به سادگی از کنار فرصت های گلزنی عبور نکند.

اما امروز در شرایطی که مدیران باشگاه هنوز نتوانسته اند جانشین برانکو را انتخاب نمایند و فعلا در ترکیه حضور دارند، اوضاع خط حمله سرخپوشان هم در بدترین شرایط خود قرار گرفته است. علی علیپور که در 2سال گذشته توانسته بود جای خالی طارمی را پر کند -البته به جز نیم فصل دوم فصلی که گذشت- در حال حاضر با پیشنهاد خوبی از بلژیک روبه رو شده و با توجه به اینکه تنها یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد باشگاه تصمیم گرفته با جدایی او موافقت کند.

از سوی دیگر مسئولان باشگاه پرسپولیس در خاتمه فصلی که گذشت کوشش زیادی برای بازگشت طارمی انجام دادند اما به نظر می رسد این بازیکن همچنان به دنبال حضور در اروپا است و اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد طارمی فعلا به ایران باز نخواهد گشت. بودیمیر مهاجم کروات پرسپولیس هم بعد از بازگشت به کرواسی با شکایت به فیفا به دنبال فسخ قرارداد خود و دریافت تمام مطالبات است تا به این ترتیب خط حمله پرسولیس از بازیکن خالی گردد. این خط حمله در حال حاضر حتی یک گلزن متوسط هم در اختیار ندارد چه برسد به قاتلی که برانکو از آن نام می برد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس حتی اگر بتوانند مربی خوبی را جذب نمایند این مربی بدون مهاجم کاری از پیش نخواهد برد و این در شرایطی است که در لیگ ایران هم به نظر نمی رسد مهاجم کامل و ایده آلی برای خرید وجود داشته باشد. قطعا مدیران باشگاه باید یک بار دیگر به سراغ مهاجمی خارجی بروند. هرچند که آنها هنوز در خیالات خود امیدوار به بازگشت طارمی و امیری هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "پرسپولیس گلزن ندارد و در بازار ایران هم مهاجم ایده آلی در دسترس نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس گلزن ندارد و در بازار ایران هم مهاجم ایده آلی در دسترس نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید