کمپ ناصر حجازی به دارایی های استقلال اضافه شد

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، در اواسط دهه هشتاد علی فتح الله زاده مدیرعامل وقت باشگاه استقلال توانست زمینی مناسب در غرب تهران را از شهرداری گرفته و برای آبی پوشان یک زمین تمرینی مناسب همراه با خوابگاه و بعضی امکانات دیگر تاسیس کند.

کمپ ناصر حجازی به دارایی های استقلال اضافه شد

کمپی که وقتی در آستانه آماده شدن نهاده شد بذر پاشی آن به صورت نمادین توسط مرحوم حجازی که آخرین روزهای عمر خود را سپری می کرد انجام گرفت و پیش از مرگ وی به دلیل قدردانی از این دروازه بان فراموش نشدنی فوتبال ایران، این کمپ به نام وی نامگذاری شد.

کمپ حجازی واقع در خیابان فردوس غرب که چندی پیش نام آن به بلوار ناصر حجازی تغییر کرد و بیش از یک دهه است که در اختیار باشگاه استقلال واقع شده است و در این مدت همواره حاشیه هایی پیرامون آن وجود داشته است. زمین این کمپ با همه حرف و حدیث هایی که داشته مدتهای مدیدی میزبان تمرینات تیم استقلال و حتی تیم های پایه این باشگاه بوده است. اما عجیب اینکه در همه این مدت کوشش هایی اجرا شده تا موجودیت این کمپ زیر سئوال برود.

در این زمان خیلی از مدیران استقلال باوجود اینکه از این زمین کمپ استفاده های لازم را می بردند اما موجودیت آن را زیر سئوال برده و وانمود می کردند کمپ حجازی عملاً تعلق به باشگاه استقلال ندارد.

این کمپ در دو سال گذشته سرنوشت عجیبی داشت و حتی در این مدت برای مدارس فوتبال با قیمتی عجیب اجاره داده شد تا مبلغ اجاره آن یاری هزینه ای باشد برای باشگاه. نکته عجیب در اجاره این کمپ این بود که مدیران وقت استقلال کمپ حجازی را به فردی برای برگزاری مدارس فوتبال اجاره دادند که وی از دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس و یکی از نزدیکان به مدیران این باشگاه بود.

کمپ حجازی که در سال 1387 رسماً شروع به کار کرد، حالا و در روزهایی که گفته می گردد سرخابی ها بیشتر از همواره به خصوصی سازی نزدیک شده اند به صورت رسمی از سوی وزارت ورزش به دارایی های آبیها اضافه شد و باشگاه استقلال رسماً به عنوان مالک آن معرفی گردید تا برند این باشگاه در آستانه واگذاری به بخش خصوصی ارزش بیشتری پیدا کند.

کمپ ناصر حجازی که حالا رسماً جزو اموال باشگاه استقلال می باشد در زمینی به مساحت بالغ بر 4 هکتار بنا شده و حالا مدیران مجموعه می توانند بدون دغدغه سرمایه گذاری لازم برای بازسازی و بازسازی این مجموعه را بدون واهمه از عدم مالکیت قطعی در دستور کار قرار دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کمپ ناصر حجازی به دارایی های استقلال اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپ ناصر حجازی به دارایی های استقلال اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید