اخبار سیاسی

نخستین جلسه ستاد عالی ورزش مازندران در استانداری برگزار گردید

خبرگزاری اریا- حسین زادگان، تشکیل ستاد عالی ورزش را فرصت خوبی برای پیگیری مطالبات ورزش استان دانست و تاکید نمود؛ آسیب شناسی دقیق ورزش استان مهمترین وظیفه این ستاد باید باشد .

20 دی 1399

ترامپ رئیس جمهور در سایه می&zwnjشود

خبرنگاران : یک سناتور جمهوریخواه ایالات متحده پیش بینی کرد که کنترل و سلطه دونالد ترامپ در عرصه سیاسی آمریکا در دوره رئیس جمهور بعدی این کشور به قوت خود باقی خواهد ماند.

18 دی 1399

خبرنگاران بیستمین همایش مشترک باستان شناسی ایران و ژاپن برگزار شد

تهران- خبرنگاران- بیستمین همایش مشترک باستان شناسی ایران و ژاپن امروز با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در توکیو، دانشگاه کانازاوا ژاپن و پژوهشکده میراث فرهنگی و گردشگری ایران به شکل آنلاین برگزار گشت.

7 دی 1399

خبرنگاران بازاریان ایلام سلامت مردم را بر معیشت خود ترجیح داده اند

ایلام - خبرنگاران - رییس اتاق اصناف استان ایلام با اشاره به همراهی جدی صنوف مختلف و کسبه بازار با مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، گفت: بازاریان این استان سلامت مردم را بر معیشت خود ترجیح داده اند.

6 دی 1399

روایت بهروز افخمی از تغییر پایان شوکران با انتخاب هدیه تهرانی

در بیستمین قسمت از فصل جدید برنامه نقد سینما علاوه بر آسیب شناسی تصویر نوجوانان در سینمای ایران، بهروز افخمی به طرح نکاتی درباره تغییر پایان بندی فیلم سینمایی شوکران پرداخت.

2 دی 1399

جمعی از نمایندگان خواهان تحقیق و تفحص از شرکت های خودرو سازی شده اند

جمعی از نمایندگان با تدوین طرحی خواهان تحقیق و تفحص از آنالیز کیفیت و قیمت خودرو و مسائل این صنعت شده اند.

1 دی 1399

چگونه می توان از قانون فکتورینگ برای تامین مالی پروژه ها استفاده کرد؟

نشست تخصصی کمیسیون انرژی اتاق ایران برگزار گشت. در ابتدای این نشست حمیدرضا صالحی، رئیس کمیسیون درباره اخبار روز حوزه انرژی گفت و بعد از آن وارد دستور جلسه شد. همچنین در این نشست دو گزارش تخصصی با موضوع معرفی شیوه نامه تأمین مالی فکتورینگ و مدل بازار محور...

25 آذر 1399

رونمایی از سامانه آکادمی های آزاد هنری کشور

تهران (پانا) - مراسم رونمایی از سامانه آکادمی های آزاد هنری صبح روز چهارشنبه 21 آبان ماه با حضور سید مجتبی حسینی معاون امور هنری، احد جاودانی مدیر کل ارشاد استان تهران، علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری و سید امین مؤیدی مشاور برنامه...

24 آذر 1399

در صورت ورود شرکت های سعودی به عراق تظاهرات برگزار می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، تعداد زیادی از شیوخ و شخصیت های برجسته سادات در استان کربلا در جریان یک کنفرانس گسترده مداخلات عربستان سعودی در عراق را به بهانه سرمایه گذاری در این کشور محکوم کردند.

20 آذر 1399

پوتین:دومین واکسن روسی کرونا رو شد

خبرنگاران : رئیس جمهور روسیه خبر از ثبت دومین واکسن روسی ضد کرونا ساخته شده توسط مرکز وکتور داد.

25 آبان 1399

شرکت ملی مس، آماده شروع نخستین پروژه فراوری کنسانتره مس در استان یزد

قائم مقام ایمیدرو خاطرنشان کرد: شرکت ملی مس، آماده شروع عملیات اجرایی نخستین پروژه فراوری کنسانتره مس در استان یزد است.

23 آبان 1399

بخشنامه کمیته بهداشت و سلامت عراق درباره اربعین

به گزارش خبرنگاران به نقل از السومریه، کمیته بهداشت و سلامت عراق در بخشنامه ای به مفاد جلسه روز گذشته مقامات این کشور، درباره اربعین پرداخت.

19 آبان 1399

آشفتگی در ستاد انتخاباتی ترامپ بعد از اولین مناظره

مقام های ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا می گویند او در مناظره تلویزیونی، یکی از فرصت هایش برای جذب رأی دهندگان را از دست داد و اکنون ستاد او در نگرانی و حیرت به سر می برند.

15 آبان 1399

ماجرای احداث راه آهن در ایران

ناپایدار و حتی متضاد... یک بار حکومت روسیه مقاطعه کاران را تشویق می کرد تا نقشه راه آهن را ترسیم کنند و جدا به دنبال کسب امتیاز در این باره می افتاد، ولی موقع دیگر با احداث خط آهن در هر نقطه ایران شدیدا مخالفت می کرد...

12 آبان 1399

طرح گشایش اقتصادی روحانی و چک بی محلی که دولت آینده را بدهکار می کند!

طرح گشایش اقتصادی دولت از طریق پیش فروش اوراق نفت خام به مردم نه تنها به بهبود شرایط اقتصادی کمک نخواهد کرد، بلکه دولت آینده را بدهکار می کند.

9 آبان 1399

معافیت مالیاتی مناطق آزاد مشوق صادرات یا تسهیل کننده واردات؟! ، مردم از مجلس انقلابی انتظار دارند

در حالی بعضی نمایندگان مجلس با ادعای حمایت از فراوری به دنبال معافیت مالیاتی مناطق آزاد هستند که اساسا پرداخت مالیات در این مناطق به عهده مصرف کننده بوده و اصلا فشاری بر فراوری کننده وارد نمی کند.

8 آبان 1399

مشاور ترامپ:جان کری و برجام، به اندازه 150 میلیارد دلار تحریم ها را کاهش دادند

فارس نوشت:رابرت او براین، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه ای از برجام به عنوان بدترین توافق دیپلماتیک از زمان مماشات در توافقنامه مونیخ یاد نموده است.

21 مهر 1399

خبرنگاران مشارکت 127 کشور در جشنواره بین المللی حرکت

تهران-خبرنگاران- معاون فرهنگی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 100 دانشگاه در جشنواره حرکت مشارکت کردند و 30 هزار اثر در بخش بین المللی به ثبت رسید که این آثار از 127 کشور ارسال شده است.

8 مهر 1399

توفانی مهیب در حال غرق کردن دلار است

شبکه خبری آسیا تایمز نوشت که توفانی قوی و سهمگین که معلول سیاست های آمریکا و همه گیری کرونا است در حال غرق کردن دلار افسانه ای است.

7 مهر 1399

واشنگتن پست، سیاست ترامپ در قبال چین هیچ راهبردی را جز تقویت کارزار انتخاباتی اش دنبال نمی کند

یک روزنامه آمریکایی به انتقاد از اقدام اخیر دولت آمریکا در بستن کنسولگری چین در هیوستون پرداخت و نوشت این اقدام تنها جنبه تبلیغاتی برای کارزار انتخاباتی ترامپ دارد و هیچ یک از اهداف واشنگتن در مقابله با پکن را محقق نمی کند.

27 شهریور 1399
تعداد: (180)