استارتاپ

حمایت از شرکتهای دانش بنیان حوزه انرژی تسهیل می گردد

محمد صالح اولیا در تبادل نظر با خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که وزارت نیرو چه برنامه ای برای حمایت از شرکت ها و استارت آپ هایی که در حوزه انرژی به خصوص انرژی های تجدید پذیر فعالیت می نمایند، در دستور کار دارد، اظهار کرد: شرکت هایی که در این زمینه فعالیت...

16 آبان 1398

کاربران آیفون را در اپلیکیشن خود داشته باشید

سید رضا موحدی به همراه میلاد مصطفی، هم بنیانگذارن استارت آپ سیب ایرانی هستند که با تمرکز روی ارائه یک راه چاره کاربردی به منظور برطرف تحریم های آیفون، نسخه های وب اپلیکیشن استارت آپ ها را به صورت تجمیع شده، در استور خود قرار داده و بستری را برای انتشار...

8 آبان 1398

گردهمایی استارتاپ های حوزه فضایی در یک رویداد 3 روزه

گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های حوزه فضایی، همراه با نمایشگاه محصولات فضایی و نشست های تبادل فناوری و نوآوری، به مدت 3 روز از 16 تا 18 تیرماه در تهران برگزار می گردد.

16 مرداد 1398

هشتمین جشنواره ملی فاوا اردیبهشت ماه برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات با رویکرد نوین و هدف شناسایی و حمایت از نخبگان و استعدادهای برتر فعالان بخش خصوصی این حوزه و ایجاد شور و نشاط علمی، برگزار می گردد.

20 تیر 1398

مراسم معارفه سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین برگزار گردید

مراسم معارفه سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین، امروز دوشنبه 1 بهمن 97 با حضور تعدادی از مدیران سازمان میراث فرهنگی برگزار گردید.

10 خرداد 1398