استارتاپ

نامشهود بودن دارایی ها، عظیم ترین چالش استارتاپ ها برای ورود به بورس است

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری می گوید: در دوره شیوع ویروس کرونا بعضی از کسب وکارهای آنلاین رشد خوبی داشتند و عظیم ترین حامی استارتاپ ها خود کرونا بود که توانست مقاومت های کسب وکارهای سنتی را از بین ببرد. استارتاپ های بیمه، آموزش، بهداشت و فین تک ها...

18 مهر 1399

ایرانسل برندۀ جایزۀ سال تحول دیجیتال ایران شد

ایرانسل جایزۀ سال تحول دیجیتال ایران، تندیس زرین رهبری دیجیتال، تندیس زرین زبدگی دیجیتال و تندیس برنزی نوآوری دیجیتال را در چهارمین دورۀ ارزیابی ملی تحول دیجیتال به دست آورد.

6 مهر 1399

برگزاری آنلاین رویداد اینوتکس پیچ استانی

با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی، دبیرخانه رویداد اینوتکس 2020 نسبت به برگزاری آنلاین رویدادهای اینوتکس پیچ استانی به عنوان یکی از رویدادهای جانبی اینوتکس اقدام نموده است.

9 اردیبهشت 1399

آگهی خرید چهره برای یک ربات

یک استارتاپ انگلیسی ادعا کرده به هر کس که حاضر شود اجازه استفاده از چهره خود را روی یک ربات بدهد، 100 هزار پوند پرداخت می کند.

12 آذر 1398

حمایت از شرکتهای دانش بنیان حوزه انرژی تسهیل می گردد

محمد صالح اولیا در تبادل نظر با خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که وزارت نیرو چه برنامه ای برای حمایت از شرکت ها و استارت آپ هایی که در حوزه انرژی به خصوص انرژی های تجدید پذیر فعالیت می نمایند، در دستور کار دارد، اظهار کرد: شرکت هایی که در این زمینه فعالیت...

16 آبان 1398

کاربران آیفون را در اپلیکیشن خود داشته باشید

سید رضا موحدی به همراه میلاد مصطفی، هم بنیانگذارن استارت آپ سیب ایرانی هستند که با تمرکز روی ارائه یک راه چاره کاربردی به منظور برطرف تحریم های آیفون، نسخه های وب اپلیکیشن استارت آپ ها را به صورت تجمیع شده، در استور خود قرار داده و بستری را برای انتشار...

8 آبان 1398

گردهمایی استارتاپ های حوزه فضایی در یک رویداد 3 روزه

گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های حوزه فضایی، همراه با نمایشگاه محصولات فضایی و نشست های تبادل فناوری و نوآوری، به مدت 3 روز از 16 تا 18 تیرماه در تهران برگزار می گردد.

16 مرداد 1398

هشتمین جشنواره ملی فاوا اردیبهشت ماه برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات با رویکرد نوین و هدف شناسایی و حمایت از نخبگان و استعدادهای برتر فعالان بخش خصوصی این حوزه و ایجاد شور و نشاط علمی، برگزار می گردد.

20 تیر 1398

مراسم معارفه سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین برگزار گردید

مراسم معارفه سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین، امروز دوشنبه 1 بهمن 97 با حضور تعدادی از مدیران سازمان میراث فرهنگی برگزار گردید.

10 خرداد 1398