حمایت بونوچی از رونالدو: بهترین ها هم پنالتی از دست می دهند

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس هدر رفتن پنالتی هم تیمی اش در بازی مقابل میلان در جام حذفی ایتالیا را چندان مهم نمی داند.

حمایت بونوچی از رونالدو: بهترین ها هم پنالتی از دست می دهند

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته (آدینه) در دیداری خانگی مقابل میلان که در آن کریستیانو رونالدو یک ضربه پنالتی به هدر داد، جواز صعود به فینال جام حذفی ایتالیا را کسب کرد. گلزنی رونالدو می توانست خیال یوونتوس را از بابت غافلگیر نشدن در دقایق سرانجامی بازی و دریافت گلی که منجر به حذفش گردد آسوده کند، اما این اتفاق رخ نداد تا طرفداران بانوی پیر تا سرانجام بازی نگران رخ دادن اتفاقی غیرمنتظره باشند. با این وجود بونوچی هدر رفتن این پنالتی را اتفاقی کاملاً طبیعی دانست و از هم تیمی پرتغالی اش حمایت کرد.

او درباره رونالدویی که تک گلش از روی نقطه پنالتی در بازی رفت منجر به صعود یوونتوس یوونتوس شد، گفت: حتی بهترین بازیکنان هم پنالتی از دست می دهند. کریستیانو همواره برای ما مهم است. او فشار را روی مدافعان حریف افزایش می دهد. این بار بدشانسی آورد و عملکرد دونارونا (دروازه بان میلان) هم خوب بود. شما دوباره یک یوونتوس آماده و یک رونالدوی آماده را خواهید دید.

بونوچی اضافه نمود: برای ما مهم این بود که به فینال صعود کنیم تا بتوانیم در رم بازی و برای تحقق اولین هدف مان در این فصل کوشش کنیم.

مدافع میانی یوونتوس درباره بازی در ورزشگاه خالی آلیانتس تورین هم گفت: در ابتدای بازی شرایط خیلی برای مان عجیب بود. بعد از 90 روز به یک ورزشگاه خالی رفتیم. میلان هم با وجود 10 نفره شدن مقابل ما خوب استقامت کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمایت بونوچی از رونالدو: بهترین ها هم پنالتی از دست می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت بونوچی از رونالدو: بهترین ها هم پنالتی از دست می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید