قضاوت داوران صعود را از پرسپولیس گرفت، برانکو هنوز لیست نداده است

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، ایرج عرب پس از پیروزی دو بر صفر برابر السد قطر گفت: خوشحالم که توانستیم این بازی را با برد به انتها برسانیم. ما شایسته صعود به دور بعد بودیم اما متأسفانه داوری ها اجازه این کار را به ما نداد نتوانستیم به دور بعد صعود کنیم.

قضاوت داوران صعود را از پرسپولیس گرفت، برانکو هنوز لیست نداده است

وی در پاسخ به این پرسش که بازیکنان خارجی پرسپولیس هنوز دریافتی نداشته و بابت این موضوع بسیار ناراحت هستند، گفت: ما مطالبات آنان را به زودی پرداخت خواهیم کرد و این در دستور کار ما واقع شده است.

عرب در پاسخ به این پرسش که آیا برانکو لیست ورودی و خروجی بازیکنان را به باشگاه ارائه داده است، گفت: هنوز چنین اتفاقی نیفتاده و ما تمرکزمان برای دیدار برابر سپاهان است و پس از آن در این مورد با برانکو صحبت خواهیم کرد.

وی در مورد اعتراض تابش مدیرعامل سپاهان به خاطر حضور مساوی تماشاگران در دیدار نیمه نهایی جام حذفی اضافه کرد: ما کوشش می کنیم پرسپولیس را از حاشیه ها دور کنیم تا با آرامش به کارمان ادامه دهیم. این موضوع را سازمان لیگ مطرح نموده و ما در مقابل سازمان لیگ تمکین می کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد جدایی محمد نادری و رقم بالایی که باشگاه بلژیکی از پرسپولیس برای حضور این بازیکن می خواهد گفت: به زودی در این خصوص مکاتباتی انجام خواهیم داد تا هر چه زودتر وضعیت نادری تعیین گردد.

وی در انتها و در پاسخ به این سوال که باشگاه سپاهان به شما بابت قهرمانی تبریک گفته و بیانیه ای را در این خصوص صادر نموده است گفت: این نشان دهنده تفکر حرفه ای باشگاه سپاهان است و ما هم طی یک بیانیه ای که رسماً اعلام کردیم از باشگاه بابت تبریکشان تشکر کردیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قضاوت داوران صعود را از پرسپولیس گرفت، برانکو هنوز لیست نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قضاوت داوران صعود را از پرسپولیس گرفت، برانکو هنوز لیست نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید