مدیرورزشی یوونتوس وارد بارسلونا شد، خرید مدافع آبی و اناری ها در دستور کار بانوی پیر

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس برای خرید یکی از بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا به کاتالونیا سفر کرد.

مدیرورزشی یوونتوس وارد بارسلونا شد، خرید مدافع آبی و اناری ها در دستور کار بانوی پیر

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی و به نقل از نشریه موندودپورتیوو، در حالی نشریات ایتالیایی از سفر قریب الوقوع فابیو پاراتیچی به بارسلونا خبر داده بوند، امروز رادیو کاتالونیا تأیید کرد که مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس به دفتر مرکزی باشگاه بارسلونا رفته تا برای خرید خوان میراندا مذاکره کند.

پاراتیچی به منظور خرید دفاع چپ 19 ساله بارسایی ها به اسپانیا سفر نموده و مأمور شده تا خرید دانیله روگانی، مدافع میانی ایتالیایی یووه را هم به قهرمان فصل گذشته لالیگا پیشنهاد کند.

با اینکه دو هفته دیگر به خاتمه بازار جابجایی در اکثر لیگ های اروپایی باقیست، یوونتوس می خواهد زودتر تکلیف خرید بازیکنی که مشتری پروپا قرص دیگری مانند مارسی دارد را قطعی کند و ظاهراً آماده است بابت خرید او 10 میلیون یورو به بارسلونا بپردازد. بارسلونا اما نمی خواهد بازیکن جوان خود را بفروشد و ترجیح می دهد او را بدون بند خرید قطعی به یووه قرض بدهد، البته این جوابی بوده که بارسایی ها به مارسی نیز داده اند.

اینطور که به نظر می رسد باشگاه بارسلونا به آینده و پتانسیل میراندا خوشبین است و به همین دلیل میخواهد یک بار دیگر به او فرصت بدهد و بعد نسبت به فروش قطعی او اقدام کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مدیرورزشی یوونتوس وارد بارسلونا شد، خرید مدافع آبی و اناری ها در دستور کار بانوی پیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرورزشی یوونتوس وارد بارسلونا شد، خرید مدافع آبی و اناری ها در دستور کار بانوی پیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید