واکنش گریزمان به تهدید اتلتیکو مادرید

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، مهاجم فرانسوی روخی بلانکو به بیانیه تهدیدآمیز این باشگاه در خصوص مذاکره او با بارسلونا واکنش نشان داد.

واکنش گریزمان به تهدید اتلتیکو مادرید

به گزارش وبلاگ اخبار تکنولوژی، آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید که در انتها فصل گذشته اعلام نموده بود دیگر برای این تیم بازی نمی نماید، به بیانیه امروز (شنبه) این باشگاه درباره مذاکره با باشگاه بارسلونا برای انتقال او به نوکمپ واکنشی نشان داده است که ابهاماتی دارد.

پس از آنکه خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا اظهاراتی را درباره مذاکرات این باشگاه با مسئولان اتلتیکو مادرید راجع به انتقال گریزمان بیان کرد، باشگاه مادریدی با انتشار بیانیه ای بلند بالا و شدید اللحن، ضمن محکوم کردن شیوه کوشش آبی و اناری ها برای خرید مهاجم روخی بلانکو، او را به شرکت در اردوی پیش فصل این تیم که از هفته آینده شروع می گردد، ملزم کرد.

گریزمان که این روزها در آمریکا مشغول سپری کردن تعطیلات تابستانی خود است، اما واکنشی جالب توجه به این موضوع نشان داد و پست دو روز پیش باشگاهش در شبکه های مجازی که در آن تاریخ شروع اردوی پیش فصل قرمزوسفیدپوشان مادرید اعلام شده بود را پسندید (لایک کرد).

با این حال تعیین نیست پسندیده شدن این پست توسط گریزمان، قبل از انتشار بیانیه امروز باشگاه بوده است یا بعد از آن. از این رو باید منتظر ماند و دید که آیا گریزمان در نهایت در اردوی هفته آینده اتلتیکو مادرید حاضر می شود یا نه.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش گریزمان به تهدید اتلتیکو مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش گریزمان به تهدید اتلتیکو مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید