کتاب

طرز تهیه یک املت خوشمزه و مقوی مخصوص صبحانه آخر هفته

پس از یک هفته کاری، یکی از مواردی که می تواند آخر هفته لذت بخشی را برای شما رقم بزند، یک صبحانه کامل است.

26 آبان 1399

خبرنگاران برنامه های هفته ملی کودک گیلان در بستر فضای مجازی برگزار می گردد

رشت - خبرنگاران - مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان گیلان از برگزاری برنامه های هفته ملی کودک در بستر فضای مجازی در این استان اطلاع داد.

15 آبان 1399

جشن هالووین چیست و چگونه برگزار می شود؟

جشن هالووین جشنی است که در کشورهای غربی برگزار می گردد. تاریخ جشن هالووین 31 اکتبر و در سال های اخیر جشن هالووین در ایران نیز برگزار می گردد

11 آبان 1399

معافیت مالیاتی مناطق آزاد مشوق صادرات یا تسهیل کننده واردات؟! ، مردم از مجلس انقلابی انتظار دارند

در حالی بعضی نمایندگان مجلس با ادعای حمایت از فراوری به دنبال معافیت مالیاتی مناطق آزاد هستند که اساسا پرداخت مالیات در این مناطق به عهده مصرف کننده بوده و اصلا فشاری بر فراوری کننده وارد نمی کند.

8 آبان 1399

تعبیر خواب ماهی قرمز - معنای دیدن ماهی قرمز در تنگ یا حوض

ممکن است شما هم خواب ماهی قرمز را دیده باشید. بعضی افراد خواب ماهی قرمز را بی مفهوم می دانند و به همین علت شاید از تعبیر آن غافل شوند، اما از نظر بعضی دیگر، خواب ماهی قرمز سمبلی از ماجرایی در زندگی شماست که باید تعبیر گردد. دیدن ماهی قرمز در خواب می تواند...

4 آبان 1399

چه کنیم که در زندگی متاهلی بیشتر خوش بگذرد؟

خبرنگاران: تا حالا به این فکر کردید که چطور می شود به طور کامل از رابطه رضایت داشت؟ اصلا کسی هست که واقعا احساس رضایت در رابطه داشته باشد؟ می توانیم به جرات بگوییم 90 درصد مردم حس رضایت واقعی از زندگی و رابطه شان ندارند. دلیلش هم مشخص است، بیشتر افراد فکر...

2 مهر 1399

ترامپ: بولتون باید بهای سنگینی را بپردازد

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز شنبه بار دیگر جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق خود را آماج نقدها قرار داد.

20 شهریور 1399

مجموعه داستان مرگ در جنگل تجدید چاپ شد

مجموعه داستان مرگ در جنگل شامل 26 داستان کوتاه از 25 نویسنده مشهور به چاپ پنجم رسید.

6 شهریور 1399

کتاب های پیشنهادی مهراوه شریفی نیا

خبرنگاران: مهراوه شریفی نیا در صفحه اینستاگرام خود دو کتاب مورد قبول خود را معرفی می کند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با این دو کتاب آشنا کنیم.

4 شهریور 1399

کرونا تمرکزم را بر داستان های شاهنامه بیشتر کرد

محمدرضا یوسفی در گفت وگو با خبرنگاران ، درباره این روزهایش گفت: شیوع ویروس کرونا در من ترسی ایجاد کرد و با خود گفتم تا عمری هست باید مجموعه رمان های شاهنامه برای بچه ها و نوجوانان را به پایان برسانم و از فرصت خودقرنطینگی استفاده کردم و روی این کتاب ها...

30 تیر 1399

انتشار سه مجموعه شعر سپید جدید توسط نشر چشمه

به گزارش خبرنگاران، سلام، این جا ایران است سروده افشار رئوف است. این کتاب 45 قطعه شعر کوتاه سپید را شامل می گردد.

30 خرداد 1399

گذر خرس ها و دیگر گوشت خواران از کتابفروشی ها برای دومین بار

کتاب خرس ها و دیگر گوشت خواران سومین جلد از مجموعه پستانداران ایران به قلم علی گلشن برای دومین بار به دست نوجوانان رسید.

27 خرداد 1399

درس گفتارهای عبدالعلی دست غیب منتشر شد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، در این کتاب به بحث های ادبی، فلسفی و نقد پرداخته شده است. کتاب جدار شیشه ای با روشی سقراطی، پرسش و پاسخ هایی را موجب می شود که گاهی به جوابی قطعی نمی رسند.

19 خرداد 1399

آشنایی با جاذبه های گردشگری ودیدنی شهر ساری

ساری شهریست در میان جنگل و دریا، با طبیعتی بکر و دنیایی از دیدنی ها ،این شهر، بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر استان مازندران و مرکز این استان می باشد.

5 خرداد 1399

انتشار روایت تصویری سعید کیایی از مجالس روضه زنانه تهران

به گزارش خبرنگاران، تازه ترین کتاب سعید کیایی عکاس، نویسنده و پژوهشگر در قالب مجموعه ای از تصاویر وی از روضه های زنانه با عنوان دهم ماه منتشر شد.

26 فروردین 1399

علت قطعی و اختلال اینترنت امروز ایران چیست؟

امروز نزدیکی های ظهر، اینترنت ایران با اختلال هایی روبرو شد و روی برخی سرویس دهنده ها به طور کامل شاهد قطعی اینترنت بودیم. مثلا سرویس های اینترنت ایرانسل برای دقایقی و آسیاتک برای مدت طولانی تری قطع بودند.

16 فروردین 1399

دانشگاه صدا و سیما کارگروه علوم شناختی و رسانه برگزار می نماید

معاون پژوهشی دانشگاه صدا و سیما گفت: دانشگاه صدا و سیما در حوزه ارتباط علوم شناختی و رسانه کارگروه و کمیته تشکیل داده است.

18 دی 1398

مشکل حذف شاملو و فروغ نیست

زهیر توکلی با بیان این که کتاب های درسی خیلی ضعیف هستند، مشکل را ساختار نظام آموزشی می داند و نیاوردن شعر شاملو و فروغ در این کتاب ها را حاشیه ای عنوان می کند که برجسته شده است.

17 دی 1398

چگونه بهشت کتاب؛ کارخانه آدم سازی هلسینکی ساخته شد

ممکن است شما بگویید عاشق کتاب خواندن هستید و در ماه چندین کتاب مطالعه می کنید ولی امکان ندارد به اندازه فلاندی ها عاشق کتاب و کتابخانه باشید.

2 دی 1398

چند انتصاب و معرفی نامزدهای چند جایزه داخلی و خارجی

خبرنگاران - گروه فرهنگ: اولین هفته مردادماه سال جاری، هم مانند چند هفته گذشته، در زمینه ادبیات و نشر، هفته ای کم خبر است و اتفاقات تکان دهنده چندانی را در خود جا نداده است.

20 آذر 1398
تعداد: (29)